Jak správně aplikovat sérum s kyselinou hyaluronovou

Důvodů, proč pravidelně používat kosmetiku s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové můžeme uvést hned několik. Kyselina hyaluronová redukuje a vyplňuje vrásky, dokáže vyhladit jemné linie obličeje a očního okolí, ale také předchází tvorbě nových vrásek. Dalším jejím účinkem, který jistě stojí za zmínku je posilování schopnosti kůže zadržet vodu a tím hydratovat, regenerovat a vyhlazovat obličejovou pokožku.

Jak správně aplikovat sérum s kyselinou hyaluronovou

Pravidelné používání kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové zvyšuje celkovou elasticitu a pružnost pleti. Další nespornou výhodou této přírodní hydratační látky je působení na stimulaci a tvorbu nových buněk, navíc napomáhá při hojení obličejových jizev a jizviček, které mohly vzniknout například v důsledku akné.


Abychom docílili co nejvyššího efektu se sérem ANTI-AGE HYALURON s vysokým obsahem 100% kyseliny hyaluronové a dosáhli jeho maximální účinnosti, je důležité dodržovat tato pravidla:

 •  pleť musí být vždy dobře odlíčená a zbavená všech nečistot
 • následně naneste 3-4 kapky (tomu odpovídá: jedno stlačení pumpičky) séra s kyselinou hyaluronovou na pleť, jemně rozestřete a pečlivě vmasírujte do pokožky až do úplného vstřebání séra
 • zaměřte se především na místa s vyšším výskytem vrásek nebo jizviček
 • nezapomínejte sérum aplikovat také na pokožku krku a dekoltu, kde se známky stárnutí projevují mnohdy dříve než na samotné pleti
 • chvíli vyčkejte a nechte sérum důkladně zaschnout
 • sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť
 • pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.


Upozornění:

 • pokud se při aplikaci séra ANTI-AGE HYALURON vytváří na pleti žmolky nebo šupinky, použili jste vyšší množství séra, než je doporučováno nebo bylo sérum s kyselinou hyaluronovou špatně rozestřeno
 • vyhněte se kontaktu s očima
 • nevystavujte se po aplikaci přímým slunečním paprskům
 • uchovávejte mimo dosah dětí

Jak správně aplikovat sérum s kyselinou hyaluronovou

Jak správně aplikovat sérum s kyselinou hyaluronovou Důvodů, proč pravidelně používat kosmetiku s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové můžeme uvést hned několik. Kyselina hyaluronová redukuje a vyplňuje vrásky, dokáže vyhladit jemné linie obličeje a očního okolí, ale také předchází tvorbě nových vrásek. Dalším jejím účinkem, který jistě stojí za zmínku je posilování schopnosti kůže zadržet vodu a tím hydratovat, regenerovat a vyhlazovat obličejovou pokožku.

Čtěte více...

HISTORIE PARFÉMŮ

HISTORIE PARFÉMŮ Historie vůní sahá do daleké minulosti, a ačkoliv se může zdát, že používání parfémů je neodmyslitelně spjato s moderní dobou, vyvedeme vás z omylu. Říká se, že parfém je starý jako lidstvo samo, ale kde nebo kdy byl první parfém přesně vyroben se můžeme jen dohadovat.

Čtěte více...

KONOPNÝ OLEJ

KONOPNÝ OLEJ Konopný olej neboli Sativaseedoil, je rostlinný olej získávaný z lisování semen rostlin rodu konopí. Je získáván z tzv. technického konopí, který neobsahuje návykové látky THC.

Čtěte více...

EXTRAKT Z LISTŮ ALOE VERA

EXTRAKT Z LISTŮ ALOE VERA Využívání Aloe jako léčivé rostliny má velmi dlouhou historii, která sahá do daleké minulosti. První zmínky o léčivých účincích této rostliny pocházejí ze Sumerské říše a datují se do období tisíce let před naším letopočtem.

Čtěte více...

ARGANOVÝ OLEJ NEBOLI MAROCKÉ ZLATO

ARGANOVÝ OLEJ NEBOLI MAROCKÉ ZLATO Argania Spinosa kerneil oil, česky označovaný jako hydrogenovaný olej z jader Argánie trnité, je nejčastěji znám pod jednoduchým názvem Arganový olej.

Čtěte více...

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ

ZÁZRAK JMÉNEM KYSELINA HYALURONOVÁ Snad každý z nás už o zázraku jménem kyselina hyaluronová někdy zaslechl. V posledních letech její popularita stále stoupá, zejména v kosmetickém průmyslu.

Čtěte více...

Přihlášení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Vice info